Půjčky přes internet

Potřebujete si půjčit peníze, ale nechcete zbytečně ztrácet čas zdlouhavým vyřizováním úvěru v bance? Dáváte přednost moderním technologiím a nejraději by jste všechno řešili z pohodlí domova? Tak právě pro vás je tu možnost půjček přes internet.

Zvolte si společnost

Stačí se doma jednoduše posadit k počítači a vybrat si z obrovského množství různých společností nabízejících půjčky přes internet. V dnešní době nabízí půjčky přes internet obrovské množství bankovních i nebankovních společností.

Postup půjčky přes internet

Samotné odeslání žádosti o půjčku je velmi jednoduché a zabere opravdu jenom pár minut. Jediné, co musíte udělat, je vyplnění online formuláře na internetových stránkách společnosti, kterou jste si vybrali a jeho odeslání. Do formuláře stačí zadat své údaje, bydliště, e-mail a především vaše telefonní číslo, na které Vás bude později kontaktovat operátor z vámi vybrané společnosti.

Jedna z předností Půjček je fakt, že ihned po odeslání formuláře budete informováni o výsledku předběžného posouzení vaší žádosti. Smlouva bude pro Vás připravena k podpisu na pobočce instituce, mnohdy zaslána k podpisu poštou, nebo vám bude doručena pracovníkem přímo do domu, kde dojde ke kontrole potřebných dokumentů a podpisu smlouvy.

Poté už zbývá jenom samotné předání peněz. Peníze obdržíte v hotovosti, nebo vám budou zaslány na účet, dle předchozí domluvy. Žádost o půjčku bývá zpravidla vyřízena do několika hodin. Půjčit si můžete částku v rozmezí cca 3.000 až 1.000.000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí od 6 do 84 měsíců.

Pokud si zvolíte půjčku přes internet u bankovní společnosti, tak je možné, že po vás bude banka vyžadovat potvrzení o výší příjmů a v závislosti na výši částky bude požadovat ručitele nebo ručení majetkem.

Pří využití služeb nebankovních organizací nebude vyžadován ručitel, ani žádné jiné jištění. Rovněž nebude nahlíženo do registru dlužníků. Půjčky přes internet od nebankovních organizací jsou vhodné i pro osoby, jež jsou vedeny v registru dlužníků.

Půjčit si peníze je snadné a díky internetu se to dá zvládnout skutečně během pár minut.

14.3.2010© 2019 www.ihnedpujcky.cz
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Upozornění: Na tomto webu mohou být uvedeny neaktuální informace, na autualizaci pracujeme